Produktová řada 400

Jak SKINS fungují

Ve zkratce: oděvy SKINS působí na různé části těla jedinečnou stupňovanou kompresí a tím zlepšují činnost krevního oběhu. Dochází tak k vylepšení průtoku okysličené krve, díky čemuž se rychleji obnovují svalová vlákna oslabená přílišnou námahou. Oděvy SKINS vám tak umožňují pouštět se do věcí s větším nasazením, po delší dobu a po výkonu se rychleji zotavit.

Oděvy SKINS navíc mají schopnost regulovat vlhkost, poskytují oporu svalům a nabízejí UPF ochranu 50+. Všechny tkaniny SKINS mají trvalé antibakteriální a antimikrobiální ošetření, díky kterému nebudou oděvy zapáchat po každém krátkém cvičení.

Produktová řada 400

Produktová řada 400

Díky systému stupňované komprese produkty SKINS z řady 400 zajišťují, že je vhodný stupeň komprese uplatněn vždy na těch správných místech. Jedná se o unikátní technologii, která je světovou špičkou na poli kompresních oděvů. Oděvy v této řadě jsou založeny na biomechanice lidského těla a použití jedinečných materiálů, které svalům poskytují unikátně silnou oporu. Abychom vše dovršili, provedli jsme unikátní studii, v rámci které jsme pořídili stovky 3D snímků lidského těla, díky čemuž jsme byli schopni vytvořit ty nejpohodlnější kompresní oděvy na trhu.

Naše revoluční rozdělení velikostí kompresních oděvů zahrnuje 3 výškové kategorie u mužů a 2 typy tvaru postavy u žen.

Mimořádné zpracování

Materiály užité na produktech SKINS jsou speciálně tkané metodou warp knit (osnovní pletení) ze složených vláken té nejvyšší kvality. Souběžné řady oček jsou klikatě propojeny, díky čemuž vzniká mimořádně trvanlivý a příjemný materiál. Takto tkané materiály jsou velice pevné, což v kombinaci s příměsí spandexu ve vláknech zajistí pružnost tkaniny a zároveň nám to umožní přesně určit požadovaný stupeň komprese.

iné firmy zabývající se kompresními oděvy obvykle používají jiný způsob tkaní, tzv. circular knit (pletení na okrouhlém pletacím stroji), který využívá pouze jednoduché nepřerušované vlákno. Takto utkané materiály jsou méně trvanlivé a při porušení vláken se dál pářou.

Metoda warp knit využívá složená vlákna, která zaručují pevnost materiálu, udržují pružnost a také zabraňují dalšímu párání materiálu, pokud dojde k jeho poškození.

Prohlédněte si fascinující 2D a 3D snímky produktů z naší nové řady 400

Vyberte si nabízenou produktovou linii z řady 400 a zjistěte dostupnost produktů. Klikněte na náhled produktu, který vás zaujal, a dozvíte se více o přínosech produktu, o tom, co pro vás tento produkt může udělat, a o technologiích, pomocí kterých byl tento skvost na poli sportovních kompresních oděvů vytvořen. Podle typu položky si můžete nechat zobrazit 2D nebo 3D snímky a animace produktů ve vysokém rozlišení. Techniku prostě musíte milovat...

400 series

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení