Kdo nosí produkty SKINS

 • Jiří Veselý
 • Eva Vrabcová Nývltová
 • Kateřina Pauláthová

  Kateřina Pauláthová

 • Štěpán
 • Veronika
 • Martin Fuksa
 • Jan Hadrava
 • Robert Kufa
 • Pavel Horváth
 • Juraj Tarr Erik Vlček
 • Ľuboš Bartečko
 • Michal Masný
 • Martin Nemec
 • Eliška Klučinová
 • Tina Weirather
 • Předchozí
 • Další

Skokani o tyči, horolezci, sjezdaři na lyžích, cvičitelé jógy - sportovci po celém světě nedají na oděvy SKINS dopustit. A všichni zmiňují to samé - maximální pohodlí, zlepšení výkonu a také zrychlení regenerace. Oděvy SKINS ale nemají v oblibě jenom profesionálové, amatéři si je samozřejmě také zamilovali. Podívejte se, co o SKINS říkají někteří čeští a slovenští sportovci.

Martin Fuksa

Martin Fuksa

SPORT:  RYCHLOSTNI KANOISTIKA
Oblečení SKINS mi pomáhá jak v tréninku, tak při závodech. Je skvělé, jakým způsobem mě dokáže udržet v teple i za nepříznivého počasí, s kterým se při ostrém startu i při polykání tréninkových kilometrů musíme často potýkat. Zřetelný je i efekt stupňované komprese na mé svaly.

Úspěchy - jen vybrané, na všechny nemáme dost diskového prostoru :-) :

OH 2016:

6. místo (K1 na 1000 m), 9. místo (K1 na 200 m).

 MISTROVSTVÍ SVĚTA :

1. místo - MS Milano 2015, C1 500m
2. místo - MS Milano 2015, C1 1000m

 

Jiří Veselý

Jiří Veselý

SPORT: TENIS
Nikdy bych neřekl, jak může kompresní oblečení mít vliv nejen na výkon, ale i na následnou regeneraci. A v tenisu je regenerace opravdu hodně důležitá.

Úspěchy
Jiří Veselý se narodil v roce 1993 a první tenisové krůčky začal dělat už ve třech letech. Juniorský mistr světa se v roce 2011 stal prvním Čechem, jenž vyhrál juniorské Australian Open ve dvouhře a také ve čtyřhře. Na žebříčku ATP byl ve dvouhře nejvýše klasifikován v březnu 2014 na 67. místě. V roce 2013 jej ATP vyhlásila Hvězdou zítřka, do roku 2012 kategorie zvané "nováček roku".

Eva Vrabcová Nývltová

Eva Vrabcová Nývltová

SPORT: BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ
Kompresní oblečení SKINS používám jak při tréninku, tak v zimním období na závodech. Nejvíce ocením sérii Snow Thermal, která mě udrží v teple i ve velmi chladném počasí. Při tréninku zase využívám kompresní návleky, díky kterým vůbec nepociťuji křeče v nohách,
a také svalová únava se dostavuje mnohem později.

Úspěchy:

Česká reprezentantka v běhu na lyžích. Trojnásobná účastnice olympijských her. Získala 5. místo z olympijských her v Soči
na trati 30 km volně, 2. a 3. místo na mistrovství světa juniorů v roce 2006 (5 km klasicky, 10 km skiatlon).

Kateřina Pauláthová

Kateřina Pauláthová

Česká sjezdařka Kateřina Pauláthová, jezdí zejména obří slalom, slalom, super-G a superkombinaci.

10x mistryně ČR, ZOH 2014 - 25. místo (super-G), ZOH 2018 - 33. místo (super-G)

...  katerinapaulathova.cz

 

Jan Hadrava

Jan Hadrava

SPORT: PLÁŽOVÝ VOLEJBAL
Kompresní prádlo je pro plážový volejbal nepostradatelné hlavně v chladnějším a deštivém počasí - vážně vás drží v relativním suchu a hlavně teple!

Úspěchy
Jan Hadrava byl od roku 2011 polovinou beachvolejbalového dua Smash Team. Společně se spoluhráčem Robertem Kufou se během dvou let stali mistry České republiky. V roce 2014 Smash Team patřil do první desítky v evropském žebříčku a ve světovém žebříčku mezi prvních 30. V červnu Hadrava s Kufou oznámili, že Smash Team rozpouštějí a oba si hledají nové spoluhráče. Jan Hadrava je úspěšný také v "šestkovém" volejbaĺu, v sezóně 2013/2014 byl nejvíce bodujícím hráčem základní části a play-off české extraligy.

Veronika Preti (Šimáčková)

Veronika Preti (Šimáčková)

Verča je autorkou oblíbeného běžeckého blogu Jeden měsíc běžce  ... majitelkou Ateliéru fotografické praxe, viceprezidentkou OCRA CZ, trenérkou kondičního běhu Českého atletického svazu ... anebo prostě jen mámou pubertální dcery s velkým srdcem, jejíž "neřestí" se stal běh :)

... a jaká je její zkušenost s kompresním oblečením?

Čtěte ;) ... Proč běhat v kompresním oblečení?

 jmb

 

Štěpán Dvořák

Štěpán Dvořák

Štěpán je ultramaratonec a extrémní sportovec, který loni v květnu přeběhl ČR (od nejzápadnějšího k nejvýchodnějšímu bodu a ještě malý kousek navíc- celkem 666 km)  v čase 124 hod. a 11 min. ... a o několik týdnů později přeplaval Slapy - druhou nejdelší přehradu v ČR - Slapy (42 km za 23 hod. a 44 min.)

Další úspěchy v roce 2018:

 • Pražská stovka 2018 - 14. místo
 • Kunžatecký kros (42 km a 590 m převýšení) - 2. místo
 • Čertovskej ultratrail 2018 (66,6 km s převýšením 1800 m)

Letos v dubnu Štěpán pokořil zatím svou nejtěžší výzvu, kdy za 238 hod přeběhl 1035 km přes celé Slovensko i Česko z východu na západ (1035 km).

Více o Štěpánovi ... dvorak-stepan.off-limits.cz

Klára Kolouchová

Klára Kolouchová

Klára jako první rodilá Češka stanula v roce 2007 na vrcholu Mt. Everestu, hory má pod kůží a svých snů se nevzdává ani když se nesplní hned napoprvé... a proto se letos, po dvou letech, znovu vydala na expedici k vrcholu K2. Držíme palce :).

Její cestu můžete sledovat zde ... klarakolouchova.cz

logo

Eliška Klučinová

Eliška Klučinová

SPORT: SEDMIBOJ
Kompresní oblečení SKINS používám již druhým rokem a stalo se nedílnou součástí mých tréninků i závodů. V trénincích běžně používám kompresní trička i kalhoty, na mítincích jsem si pak opravdu oblíbila speciální lýtkové návleky, bez kterých již žádné závody neabsolvuji. Svalovou únavu nebo dokonce křeče díky nim neznám

Úspěchy
Sedmibojařka Eliška Klučinová je úspěšná česká reprezentantka, účastnice olympijských her v Londýně 2012, sedmá z loňského mistrovství světa a držitelka nového českého rekordu v sedmiboji, který vytvořila na mítinku v Kladně 14. a 15. června 2014.

Juraj Tarr Erik Vlček

 Juraj Tarr Erik Vlček

SPORT: KANOISTIKA

Úspěchy
Juraj Tarr (35) a Erik Vlček (32) jsou slovenští reprezentanti v rychlostní kanoistice. V roce 2014 společně vybojovali na dvojkajaku dvě zlaté medaile na Mistrovství světa v rychlostní kanoistice v Moskvě na tratích 1000 m a 500 m.

Ondřej Kreidl

Ondřej Kreidl

SPORT: SILNIČNÍ VYTRVALOSTNÍ BĚH

Patřím k výkonnostním sportovcům, uvědomujícím si detaily, které ovlivňují konečné výsledky. Komfort oblečení je pro mě zásadní a kompresní technologie přidanou hodnotou, která mi umožňuje posun vpřed. Vyhovuje mi možnost ladění optimálních kombinací. Přináší mi snížení rizika přetížení svalů i při maximálních výkonech. Velmi podstatným bonusem je pozitivní vliv na regeneraci, která je v mém věku jasnou prioritou.

Úspěchy v sezóně 2018:
• 10 km: 0:36:31 /PB
• Halfmarathon: 1:20:49 /PB
• Marathon: 2:58:55 /PB

Úspěchy v sezóně 2019:
• Halfmarathon: 1:19:31 /PB
• Marathon: 2:50:03 /PB

 odkaz

 

 

 

 

Tereza Ďurdiaková

Tereza Ďurdiaková

Bývalá reprezentantka ČR v triatlonu, jež propadla lásce k maratonu, si letos v Bratislavě doběhla pro stříbro, aby nedlouho nato získala na Brněnském půlmaratonu kov nejcenější ... ps. v roce 2018 díky zranění nohy sbírala medaile v závodech cyklistických, letos

Výsledky 2019:

 • Volkswagen maraton Praha 2:47:17 - 2. místo MČR
 • Mistrovství ČR Olomouckého kraje v půlmaratonu - 1. místo

Více na... durdiakova.cz

 

 

Robert Kufa

Robert Kufa

SPORT: PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

Úspěchy
Robert Kufa (27) je plážový volejbalista. Patří do první desítky v evropském žebříčku a ve světovém žebříčku mezi prvních 30.

Sportovní úspěchy:
• 7. místo CEV Lucern 2007
• 9. místo CEV Hague 2007
• 17. místo ME Valencia 2007
• 1. místo FIVB Satellite Vaduz 2008
• 1. místo CEV Satellite Constanta 2011
• 1. místo halové MČR 2013
• 1. místo Ideastav King of the beach 2010, 2011, 2012

Ľuboš Bartečko

Ľuboš Bartečko

SPORT: HOKEJ
Vybavení SKINS mi pomáhá hlavně při pohybech. Svaly jsou pevné a stále stáhnuté tak, aby mi pomáhaly při mém výkonu. Ten pocit je něco neuvěřitelného. Jakmile si to natáhnu na tělo, ať už před tréninkem nebo před zápasem, hned se cítím lépe.

Úspěchy
Ľuboš Bartečko reprezentoval Slovensko na MS v letech 200, 2002, 2004, 2005, 2009 a 2010, stejně jako na zimních olympiádách 2002, 2006 a 2010. Pozvání trenéra Šuplera na MS 2008 odmítl, kvůli fyzickému a psychickému vyčerpání po náročné sezóně. Dohromady odehrál 107 reprezentačních zápasů a dal v nich 22 gólů. Nosí dres číslo 23.

Jana Ježová

Jana Ježová

SPORT: RYCHLOSTNI KANOISTIKA

Nejlepší česká kanoistka, osmá nejlepší žena na olympijské trati C1 200 m z posledního mistrovství světa v Račicích

Držitelka bronzové medaile z posledního mistrovství světa v maratonu v Jihoafrické republice

Závodnice Dukly Praha

Pavel Horváth

Pavel Horváth

SPORT: FOTBAL
Kompresní oblečení SKINS používám už tři roky a můj výkon to velmi pozitivně ovlivňuje. Je to prádlo, které v mém pokročilém sportovném věku regeneruje za mě. Využívám ho během tréninku, hlavně po zátěži a také při dlouhých cestách na zápasy.

Úspěchy
Pavel Horváth s fotbalem začínal v Břevnově, v sedmi letech se dostal do Sparty, za kterou však před přestupem do Jablonce odehrál v lize pouze jeden zápas. Po několika letech v Jablonci se vrátil do Prahy, ovšem do Slavie, odkud se do dostal i do české reprezentace. V roce 2000 odešel do portugalského Sportingu Lisabon, o rok později do tureckého Galatasaraye. V lednu 2002 se vrátil do Česka. Bývalý kapitání vítěze ligy FC Viktoria Plzeň. V současnosti je asistentem trenéra FC Viktoria Plzeň.

 

 

 

 

Úryvek z knihy Pavel Horváth – Můj příběh nekončí

Český bestseller 2012

(...) Tahle australská firma vyrábí kompresní oblečení. Nedlouho předtím jsem si u SKINS objednal černé kalhoty. Mám je dodnes a po namáhavých trénincích v nich spím. Pomáhají k mnohem rychlejší regeneraci. Díky nim se zlepšuje krevní oběh, a tím se zvyšuje množství kyslíku dodávaného do svalů. Když kalhoty svleču, svaly jsou vláčnější, ne tak zatavené. Prostě se cítím líp, proto si na cestu oblékám i elastické podkolenky ... I cestou do Trondheimu jsem je měl na sobě a vzpomínal na Pavla Nedvěda, který s nimi přišel v dobách, kdy ještě hrával za Lazio Řím. Zaujalo to sice všechny, ale jen já měl hubu prořízlou: „Méďo, víš, že s těma štrupnama vypadáš jako šašek? To je nosíš dobrovolně, nebo to máš přikázané?"
Pavel se naštěstí neurazil: „Ono to sice není módní, ale pomáhá to. Jednou to pochopíš. V Laziu ty hadry nosíme všichni. Svalům to uleví, není to žádný reklamní trik."
Teď se mu musím omluvit, že jsem se vůbec ptal. (...)

 

Tina Weirather

Tina Weirather

SPORT: LYŽOVÁNÍ

Úspěchy

Talentovaná 26letá sportovkyně z Lichtenštejnska závodí ve světovém poháru od roku 2005. V kariéře si čtyřikrát přetrhla křížový vaz a přesto se již 10 let pohybuje ve špičce ženského lyžování. Od roku 2012 získala 4 prvenství  a umístila se celkově 22x "na bedně" v závodech Světového poháru. V celkovém pořadí se Super-G a ve sjezdu umísťuje vždy v první desítce (např. v roce 2012 celkově druhá ve sjezdu). SKINS, průkopnická australský kompresní sportovní značka, oceňuje tak velké úsilí a je velmi hrdá na podporu Tiny.

Michal Masný

Michal Masný

SPORT: VOLEJBAL
Kompresní oblečení SKINS používám už téměř tři roky. Oblečení je velmi pohodlné a příjemné, dobrý materiál napomáhá odvádění potu. Všem sportovcům doporučuji k vyzkoušení, z množství produktů SKINS by si měl vybrat téměř každý.

Úspěchy
Michal Masný je od roku 2003 členem slovenské volejbalové reprezentace, se kterou se zúčastnil pěti Mistrovství Evropy. V letech 2008 a 2011 se stal jako kapitán družstva vítězem Evropské ligy.

vícemistr rakouské ligy s týmem Hypo Tirol Innsbruck v roce 2003
mistr ČR a vítěz Českého poháru s týmem Volleyball.cz Kladno v letech 2004 a 2005
vítěz Evropské ligy 2008 a 2011
nejlepší nahrávač České ligy 2003/04 a 2004/05
nejlepší nahrávač Evropské ligy 2011
3. místo v anketě o nejlepšího volejbalistu roku 2005
vítěz ankety o nejlepšího volejbalistu roku 2008
vítěz ankety o nejlepšího volejbalistu roku 2009

Martin Nemec

Martin Nemec

SPORT: VOLEJBAL
Moje osobní zkušenost s prádlem SKINS je taková, že během dlouhých zápasů únava svalů není tak citelná. Také únava po zápase je menší a regenerace je mnohem rychlejší.

Úspěchy
Vítěz ankety Volejbalista roku 2010, vítěz EL 2008, 5. místo na ME 2011
Účastník ME 2007, 2009 a 2011

Stoke City FC

 Stoke City FC

SPORT: FOTBAL

SKINS je výhradním dodavatelem Stoke City Football Clubs v oblasti kompresního a terapeutického oblečení. Stoke v posledních letech  upevnila svoji pozici mezi anglickou fotbalovou elitou a v předcházející sezóně (2014/2015) skončila na 9. místě.

 

 

A mnozí další ......

Pavel Zacha (hokej)
Dominika Cibulková (SVK, tenis)
Jakub Janda (skoky na lyžích)
Lukáš Hlava (skoky na lyžích)
Daniel Končál (SVK, volejbal)
Lukáš Diviš (SVK, volejbal)
Adéla Hanzlíčková (zápas ve volném stylu)
Jaroslav Drobný (fotbal)
Erich Brabec (fotbal)
Vladimír Weiss (SVK, fotbal)
Juraj Piroška (SVK, fotbal)
Ján Ďurica (SVK, fotbal)
Marek Hamšík (SVK, fotbal)
Juraj Halenár (SVK, fotbal)
Václav Nerodost (hokej)
Samuel Petráš (SVK, hokej)
Tomáš Surový (SVK, hokej)
Patrik Luža, (SVK, hokej)
Peter Olvecký, (SVK, hokej)
Milan Bartovič (SVK, hokej)
.....

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení