Naše hodnoty

Věříme, že zdravý sportovní duch se má podporovat.

Společnost SKINS začala jako vize jednoho člověka, který chtěl posunout hranice svých možností a udržet se na špičce svých sil tak dlouho, jak jen to půjde. Chtěl být neustále rychlejší, silnější a výkonnější.

Proto oslavujeme odvahu a ctižádostivost, která pohání sportovce a vytváří tu správnou soutěživost a sportovní atmosféru.

Vážíme si těch, kteří do sportu přinesou vylepšení a inovaci. A ctíme ty, kdo zvládají své dobré i špatné okamžiky ve sportu čestně, poctivě a důstojně.

Samotný výsledek totiž není vždy to, co určuje skutečného vítěze. Vítěze dělá nadšení, odhodlání a chuť soutěžit. Soutěžit tvrdě, ale poctivě.

Věříme, že za logem se musí skrývat něco víc.

Reklama. Všude okolo nás je jí plno. Většinou pochází od velkých neosobních značek a je plná širokých neosobních úsměvů.

V takovou reklamu nevěříme, protože jsme přesvědčeni, že není potřeba. Ne pokud máte produkt, který skutečně funguje a jehož všechny funkce jsou potvrzeny vědeckým výzkumem.

Říkáme věci na rovinu, protože to ani jinak neumíme.

Pět let jsme testovali, radili se s odborníky a neustále předělávali a zdokonalovali náš produkt, než jsme do světa pustili první kalhoty SKINS. Od té doby jsme naše postupy zdokonalili a zrychlili, což ale nemění nic na tom, že každý náš výrobek prochází stále stejným poctivým procesem.

Když totiž máte vědecky dokázáno, že vaše produkty zlepší výkon, účinnost tréninku a urychlí regeneraci, prostě jen řeknete, jak to je. Žádné vykřikování a vtírání se do přízně není potřeba.

Věříme v odvahu a smělost.

Historie je plná nečekaných zvratů. Odvážné počiny, nejisté sázky, rizika...

Pokud se dostaneme na rozcestí, vždy volíme tu těžší cestu. Vždy volíme vyšší kvalitu, i když nás to bude víc stát. Vždy investujeme primárně do vývoje, i když čelíme konkurenci obrovských sportovních značek.

A vždy se nám takový přístup vyplatil.

V podnikání stejně jako ve sportu platí, že člověk musí jít do věcí naplno nebo vůbec. Musíte být připraveni a ochotni věnovat tomu úplně vše. Vsadit vše na výhru. Jen tak se vám podaří překonat všechny překážky a vytvořit produkt, na který můžete být hrdí.

Jak je známo, nejsladší odměna je ta, kterou jsme si opravdu zasloužili.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení