Reklama, články

Celostránkový inzerát v časopise Svět sportu - 26.10.2015

Svet sportu

RUNNING MAN

Reklama

Naše reklamy jsou možná nápadité a inovativní, ale to je nic v porovnání s tím, jaké nápady a úsilí vkládáme do našich produktů SKINS. Žádná reklama nemůže nahradit dobré jméno, které našim produktům děláte nejen vy svými výkony na hřišti u vás doma, ale i všichni profesionální sportovci, kteří se rozhodnou pro oděvy SKINS.

Podívejte se na reklamy, které jsme vytvořili ne proto, abychom zbytečně vykřikovali o našich produktech, ale abychom ukázali, že oděvy SKINS opravdu znamenají vylepšení vašeho sportovního výkonu.

 

Rok 2011

Články v novinách a magazínech

24. 1. 2011 behej.com | Dynamicky stupňovaná komprese - revoluce v kompresních oděvech?

Zdroj: behej.com, 24. ledna. 2011
Odkaz: http://www.behej.com/clanek/6986-dynamicky-stupnovana-komprese-revoluce-v-kompresnich-odevech

 

Rok 2010

Články v novinách a magazínech

31. 12. 2010 iDnes Sport | Oblek, to je tajná zbraň excelentních rakouských skokanů na lyžích

Thomas Morgenstern vyhrál o devět bodů a pět rakouských skokanů na lyžích figurovalo mezi devíti nejlepšími! Konkurenti si stěžovali na vítr do zad, s Rakušany jako by v úvodním závodě Turné čtyř můstků nic nehnulo. A rozhodně to nebylo jen proto, že jim týmový psycholog při tréninku pouštěl do sluchátek motivační hudbu.

Thomas Morgenstern letí vstříc vítězství v Oberstdorfu. foto: AP Nový oblek, který Rakušané – jen a pouze oni – oblékají pod kombinézy, má být jejich tajnou zbraní. "Může jim dávat pět až deset metrů navrch," soudí dokonce český trenér David Jiroutek.

Oč jde? Kompresní oblek S400 All in One od firmy Skins prý zlepšuje aerodynamické vlastnosti skokanů i cirkulaci krve, čímž pozitivně působí na sílu i regeneraci. Alexander Pointner, šéftrenér Rakušanů, si jej u firmy exkluzivně pojistil. "Pomohla nám spolupráce s našimi sjezdaři. Jejich šéftrenér Toni Giger mi na něj dal tip."

Zdroj: iDnes Sport, 31. prosince 2010
Odkaz: http://sport.idnes.cz/lyzovani.asp?r=lyzovani&c=A101230_215133_lyzovani_par

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení