Kdo jsme

Smělý cíl.

V roce 1996 si jeden nadšený lyžař z Austrálie dal jasný a smělý cíl - cítit se o deset let mladší, aby mohl lyžovat celý den, strávit celou noc na party a ráno být připraven vše s chutí zopakovat.

Věděl, že zlepšením činnosti krevního oběhu dojde ke zvýšení množství kyslíku dodávaného do svalů. Díky tomu by tedy svaly měly lépe a déle fungovat. Svůj nápad konzultoval s odborníky z NASA a mnoha jinými vědci, aby zjistil, zda byl jeho předpoklad správný.

Ukázalo se, že byl.

Dobré zprávy se šíří rychle.

Rychle se rozkřiklo, že existuje něco, co si říká SKINS a co vylepší vaši rychlost, výkon, vytrvalost a urychlí vaši regeneraci. Profesionální sportovci byli prvními zákazníky - bez problémů nosili naše produkty pod svými dresy od sponzorů. Krátce na to naše produkty objevili i amatérští sportovci.

Nyní se SKINS prodávají v 31 zemích po celém světě. Nabízíme 160 různých produktů a každý měsíc vyrábíme více než 100 000 kusů. Nikdy se nezastavíme. Nikdy se nepřestaneme snažit být lepší a ještě lepší - snažit se, aby vám naše produkty daly ještě více. Proto také vše, co vyděláme, investujeme zpět do výzkumu.

Správný sportovní duch.

Naše firma pochází z Austrálie a to samo o sobě o nás dost prozradí. Sport je naší vášní a jsme v dobrém slova smyslu posedlí našimi produkty - a nebojíme se říct, že jsme nejlepší.

Neměli bychom problém ocenit a pochválit lepší produkty, i kdyby s nimi přišla jiná značka. Problémem je, že žádné takové nejsou.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení