Obchodní podmínky

I. Všeobecná ustanovení

Před objednáním zboží z internetového obchodu SKINS.CZ, je zákazník povinen se seznámit s obchodními, dodacími a reklamačními podmínkami. Potvrzením objednávky kupující stvrzuje, že si podmínky přečetl a souhlasí s nimi. Kupní smlouva vzniká na základě potvrzení závazné objednávky (osobou starší 18let) prostřednictvím e-shopu SKINS.cz.

II. Platba a dodání zboží

Zboží je dodáváno zákazníkovi prostřednictvím společnosti PPL.

Možnosti platby jsou následující:

Zákazník zaplatí zboží

a) bankovním převodem
b) platební kartou VISA/MasterCard
c) na dobírku.

Dodání zboží PPL na území ČR  99,- Kč; dobírka 39,- Kč
Dodání zboží PPL na území SR 181,- Kč (cca 6,70 EUR); dobírka 21,- Kč

Při výměně zboží za jiné můžeme účtovat dopravné v plné výši a náklady na administrativu, vyskladnění a zabalení zboží.

Pro objednávky v hodnotě nad 4000,- doprava ZDARMA

Dodací lhůta je 2-3 pracovní dni.

Za případné nedostatky v poskytovaných službách přepravních společností neneseme zodpovědnost. Vyplňte správně údaje do registračního a objednávkového formuláře, ať Vám můžeme zboží včas a řádně doručit.

III. Ochrana osobních údajů

Při registraci a potvrzení objednávky zákazník poskytuje souhlas ke zpracování poskytnutých údajů. Osobní údaje zákazníků jsou chráněny před zneužitím a poskytnutím třetím osobám. Toto se nevztahuje na poskytnutí údajů přepravním společnostem.

IV. Záruka a reklamace

Záruka na zboží je 24 měsíců a vztahuje se pouze na výrobní vady. Záruka se nevztahuje na vady vzniklé běžným používáním výrobku, nesprávným používáním či skladováním výrobku. Za vady vzniklé přepravcem neručíme. Pro případ reklamace je kupující povinen uchovat doklad o koupi, zaplacení a dodání zboží.

Provozovatel e-shopu SKINS.CZ stanovuje pro případ reklamace výrobních vad následující: V případě reklamace nás neprodleně kontaktujte na e-mailové adrese: objednavky@skinsnet.cz. Na Vaši reklamaci odpovíme do 24 hodin (víkendy a svátky se nezapočítávají) a doporučíme další postup.

Reklamace bude vyřízena do 30dnů od obdržení Vašeho sdělení a zboží.

V. Odstoupení od smlouvy

V případě, že by během objednávky došlo k výrazné změně kurzu zahraniční měny, a tím změně cen dodavatele, vyhrazujeme si právo cenu zboží změnit. V takovém případě kupujícího neprodleně kontaktujeme. Kupující má následně možnost přistoupit na změnu ceny objednaného zboží nebo objednávku stornovat. Tyto případné změny budou oboustranně potvrzeny e-mailem. U platby předem jsou v takovém případě zákazníkovi vráceny peníze za objednané zboží v plné výši na jeho účet, a to do 14 pracovních dní od vyrozumění.

Vyhrazujeme si právo odmítnout objednávku z důvodu nemožnosti zajistit zboží řádně a včas. O takové situaci je zákazník vyrozuměn neprodleně e-mailem či telefonicky.

V souladu se zákonem č.367/2000 Sb. má kupující právo od kupní smlouvy odstoupit do 14 dní od převzetí zboží. Toto právo je podmíněno nákupem jako fyzická osoba (netýká se osob právnických). V případě, že se rozhodnete pro odstoupení v této lhůtě, žádáme Vás o dodržení následujících podmínek:

- neprodleně nás kontaktujte na objednavky@skins.cz , zašlete odstoupení od kupní smlouvy s č. faktury, uveďte vaše jméno, adresu, kontakt a datum nákupu

Zboží musí být:

- nepoškozené
- nerozbalené, v případě, že bylo zabaleno ve speciálním obalu
- se všemi etiketami od výrobce a pokud možno tak v původním obalu
- s kompletním příslušenstvím, se kterým bylo dodáno
- se všemi doklady, které spolu s ním byly odeslány
- vráceno v termínu, do 14 dní od převzetí zboží

Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze za zboží zašleme převodem na Váš účet, a to nejpozději do 14 pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží. 

Pokud jednáním kupujícího vznikne prodávajícímu škoda ve smyslu §55 odst.1, je kupující povinen tuto škodu uhradit (např. poškozené zboží, neúplný obsah atd.). V případě nesplnění některé z podmínek nebude odstoupení od kupní smlouvy akceptováno a zboží bude vráceno zpět kupujícímu na jeho náklady.

V případě, že věc při převzetí kupujícím není ve shodě s kupní smlouvou ("rozpor s kupní smlouvou"), postupuje se v souladu s ustanovením § 616 Občanského zákoníku.

VI. Kontakt na provozovatele

Sanstanerr s.r.o.
IČO:
28433572
DIČ:
CZ28433572
sídlo:
  Na Strži 1202/45, 140 00 Praha 4
e-mail: objednavky@skins.cz

 

POZOR!! Adresa pro reklamace/výměnu/vrácení zboží:  

www.zasilkovna.cz
Miloš Kořínek
+420602544543
objednavky@skins.cz
VÝDEJNÍ MÍSTO ZÁSILKOVNA 11239
(IZOMAT stavebniny, K Labeškám 1005, 149 00 Praha)  

 Jedná se o výdejní misto služby Zásilkovna. Neposílejte zásilku PPL, Českou poštou a pod !!!!!!

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení