Skins Essentials Mens Recovery Comp Socks Black

Skins Essentials Mens Recovery Comp Socks  Black

NOVINKA

REGENERACE - kompresní regenerační (RECOVERY) podkolenky SKINS, vhodné i pro cestování a dálkové lety

1190 Kč s DPH

Katalogové číslo: ES00019349001

Dostupnost: Vyprodáno

Výrobce: SKINS

Tabulka velikostí

Maximalizujte regeneraci v bezkonkurenčním pohodlí s kompresními ponožkami SKINS Essentials Recovery Compression. Díky kombinaci naší revoluční Dynamické stupňované komprese a vysoce kvalitních látek jsou ponožky SKINS 'Recovery Ponožky navrženy tak, aby rychle dostaly vaše svaly zpátky po cvičení do špičkové kondice.

Vklouzněte do kompresních ponořek SKINS Essentials Recovery přímo po tréninku, abyste minimalizovali bolestivost svalů. Rovněž je můžete používat na dálkových linkách, abyste pomohli snížit riziko hluboké žilní trombózy.

 

SKINS Copper Technology v oblasti paty a špičky napomáhá hojení ran
Biokeramická příze optimalizuje teplotu
Nízké profilové švy eliminují tření kolem prstů
Pohodlná levá a pravá konstrukce
Vysoce kvalitní výroba zajišťuje zvýšenou trvanlivost

 

Materiál:
44% polyester, 40% polyamid, 10% elastan, 4% polypropylen, 2% měděné vlákno

 

Technologie:

Technologie

Systém stupňované komprese
Stupňovaná komprese v produktech SKINS je navržena tak, aby na určité části těla vždy působila správným tlakem. Díky tomu dochází k povzbuzení činnosti krevního oběhu, zvýšení přísunu kyslíku do namáhaných svalů a podpoření vaší výkonnosti, rychlosti i výdrže. Zlepšení činnosti krevního oběhu také napomáhá omezit tvorbu kyseliny mléčné a jiného metabolického odpadu, který ve svalech vzniká při intenzivní námaze.

Zacíleno na svaly
Oděvy SKINS jedinečným způsobem obepínají svaly a poskytují podporu klíčovým svalovým skupinám, čímž omezují zbytečné svalové tření - to znamená méně poškození měkkých tkání a menší svalovou únavu.

SKINS Sock Fit
Velikost podkolenek SKINS je definována obvodem Vašeho lýtka. Pouze obepínají-li podkolenky správně Vaše lýtkové svaly, získáváte všechny výhody stupňované dynamické komprese.Anatomický levé a pravé stavba také poskytuje pohodlné nošení

Anatomický střih zvlášť pro levou i pravou nohu zajistí pohodlné nošení a cílnou podporu

 

 

Warp Knit
Materiály užité na produktech SKINS jsou speciálně tkané metodou Warp Knit (osnovní pletení) ze složených vláken té nejvyšší kvality, čímž je dosaženo jejich maximální funkčnosti a odolnosti. Takto tkaný materiál není přirozeně elastický - specifické stupně elasticity a tím i dokonale kontrolovaná míra komprese jsou zajištěny až přidáním příměsi spandexu.

Ploché švy
Sportovní vybavení SKINS řady Essential má ploché švy šité čtyřjehlovým stehem (flatlock) pro maximální odolnost a komfort.

SKINSdry - Regulace vlhkosti
Všechny tkaniny SKINS vás udrží v suchu, protože jsou vysoce savé a výborně odvádějí pot - vlhkost je vedená pryč od pokožky, díky čemuž zůstanete v suchu a pohodlí.

SKINtemp – optimální termoregulace
Jak dokazuje pět nezávislých vědeckých výzkumů, technologie pomáhá udržet vaše tělo během sportovního výkonu ve správné teplotě, nezávisle na druhu tělesné aktivity a teplotě okolního prostředí.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info