Skins TRI 400 Mens Black/White Top Sleeveless

Skins TRI 400 Mens Black/White Top Sleeveless

Kompresní tričko pro triathlon s předním zipem – pro muže

2390 Kč s DPH

Katalogové číslo: T50055003

Dostupnost: Vyprodáno

Výrobce: SKINS

Zobrazit tabulku velikosti [PDF, 2,5MB]

  • Nelimitovaná volnost pohybu díky anatomickému střihu a Memory MX panelu umístěnému podél páteře
  • Lehce klouže vodou tepelně upravovaná TRI400 tkanina minimalizuje odpor vody
  • Dynamická gradientní komprese vylepšuje Váš krevní oběh a přináší vice kyslíku do Vašich svalů

Komfortní střih pro plavání, cyklistiku I běh – vytvarováno podle 3D skenování 400 klíčových bodů na těle

Panely strategicky umístěné TRI400 tkaniny minimalizují odpor vody a pomůžou Vám poznat svůj plavecký potenciál.

Mezi další vlastnosti patří poloautomatický zámek zadního zipu, lemované zipy a dvě kapsičky s překrytím pro větší comfort.

Ploché švy snižují odpor vody a zajišťují optimální kompresi, ochranu svalů a vyšší comfort.

Technologie:

Technologie 400

400fit
Maximálně pohodlné střihy, naprostá přesnost, cílená dynamicky stupňovaná komprese a větší nabídka velikostí pro různé výšky (u mužů) a každý typ postavy (u žen).

UV ochrana 50+
Společnost SKINS je původem z Austrálie, takže věřte, že o námaze na prudkém slunci něco víme. Všechny naše tkaniny mají UV ochranu 50+, a tak můžete vyrazit ven a trénovat více než kdy jindy, aniž byste se na prudkém slunci museli bát o svou pokožku.

Dynamicky stupňovaná komprese
Do namáhaných svalů dodá více kyslíku a urychlí odbourávání kyseliny mléčné - to znamená více síly a kratší čas pro regeneraci.

Tkanina Memory MX
Tkanina Memory MX obsahuje unikátní vysoce pružné elastomerické vlákno, které se vždy vrátí do původního tvaru bez ohledu na to, jak moc bylo předtím nataženo.

Regulace vlhkosti
Všechny tkaniny SKINS vás udrží v suchu, protože jsou vysoce savé a výborně odvádějí pot - vlhkost je vedená pryč od pokožky, díky čemuž zůstanete v suchu a pohodlí.

Zacíleno na svaly
Oděvy SKINS jedinečným způsobem obepínají svaly a poskytují podporu klíčovým svalovým skupinám, čímž omezují zbytečné svalové tření - to znamená méně poškození měkkých tkání a menší svalovou únavu.

Už žádný nepříjemný odér, zápach, smrad ani puch
Trvalé antimikrobiální složky pohlcují pachové látky, díky čemuž zamezují množení bakterií a vzniku zápachu tak často spojovaného s elastickými sportovními oděvy. Jelikož jsou tyto složky přímo součástí tkaniny, jsou trvalé a nikdy se neoperou.

Warp Knit
Materiály užité na produktech SKINS jsou speciálně tkané metodou warp knit (osnovní pletení) ze složených vláken té nejvyšší kvality, čímž je dosaženo jejich maximální funkčnosti. Takto tkaný materiál není přirozeně elastický - specifické stupně elasticity a tím i dokonale kontrolovaná míra komprese jsou zajištěny až přidáním příměsi spandexu.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info