SKINS představuje novou řadu A200

Přidáno: 15. 11. 2011 11:45:08

15 Listopad 2011

A200

Nová produktová řada SKINS s označením A200, která sportovcům přináší řadu vědecky dokázaných výhod, je od nynějška dostupná v kamenných i internetových obchodech po celém světě. V České republice se na ní můžete těšit začátkem roku 2012.

SKINS je jediným výrobcem kompresních oděvů zaměřených na zlepšování sportovního výkonu, který má podporu nespočtu nezávislých vědeckých studií uveřejněných v časopisech o zdravotnictví. Díky systému stupňované komprese řada A200 poskytuje správnou míru komprese na správných místech, a podporuje tak činnost krevního oběhu a přináší více kyslíku do namáhaných svalů. Tím dochází ke zlepšení výdrže a urychlení odplavování kyseliny mléčné a jiného metabolického odpadu.

Oděvy z řady A200 navíc pevně obepínají a nabízejí podporu klíčovým svalovým skupinám, což výrazně snižuje vibrování svalů. Díky tomu dochází i k omezení poškození měkkých tkání a snižuje se i riziko poškození svalů způsobené cvičením.

Řada A200 dále přináší mimořádně přesné rozdělení velikostí založené na indexu tělesné hmotnosti (BMI)/antropometrickém algoritmu, který bere v potaz výšku, váhu a obvod hrudníku. Díky tomu je zajištěno, že oděvy dokonale padnou a zároveň poskytnou správnou míru komprese.

Lehké materiály SKINS vytvořené metodou warp knit (osnovní pletení) poskytují UV ochranu 50+ (kromě síťovin), mají antimikrobiální vlastnosti a účinně odvádějí vlhkost pryč od těla, takže budete v pohodlí bez ohledu na to, jak je horko.

Řada SKINS A200 pro muže

Nová řada A200 je určena pro všechny aktivní muže, kteří jsou nadšení pro to, co dělají - ať je to běhání, týmové sporty nebo posilovna. Díky tomu, že oděvy z řady A200 pevně obepínají svaly jako druhá kůže a poskytují svalům správnou míru komprese, dojde ke zrychlení krevního toku a zlepšenému okysličování svalů. To ve výsledku vede ke zlepšení výkonu a efektivnější regeneraci. Samotné oděvy A200 vám sice nezajistí zlatou medaili, ale každému sportovci umožní dosahovat svých nejlepších výsledků a pomůže mu omezit svalovou bolest po výkonu i během aktivity.

Jamie Fuller, výkonný ředitel SKINS, o nové řadě řekl: "Díky tomu, že oděvy z řady A200 poskytují přesně cílenou kompresi, dokáží vám doslova rozproudit krev. Jsou přesně tím, co potřebuje každý, kdo chce být lepší, rychlejší a výkonnější."

Kompletní nabídku nové řady A200 si prohlédněte v online obchodech SKINS.

Řada SKINS A200 pro ženy

Oděvy z řady A200 určené pro ženy, které cvičí proto, aby se dobře cítily a dobře vypadaly - a které chtějí rychlé výsledky! Ať už je to skrz běhání, posilování nebo navštěvování hodin cvičení, řada A200 vám pomůže rychleji vytvarovat tělo, o jakém sníte. S rozmyslem umístěné švy navíc tělo hezky zformují na pohled a trendy barvy a síťové detaily podtrhnou ženskost.

"Oděvy z nové řady A200 jsou ideální řešením pro ženy, které vedou aktivní život a nechtějí ztrácet čas čekáním, až se jejich tělo zotaví z náročného cvičení," řekl o řadě A200 Jamie Fuller, výkonný ředitel SKINS. "Tvarujte, zpevňujte, formujte a řekněte sbohem bolestem, které byste prostě neměly pociťovat. Řada A200 je tu od toho, aby vás podržela a pomohla vám rychleji dosáhnout těla, po kterém toužíte.

Kompletní nabídku nové řady A200 si prohlédněte v online obchodech SKINS.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení