SKINS představuje nové partnery pro prodej ve Švédsku, České republice a Slovensku

Přidáno: 1. 9. 2011 11:32:52

01 Září 2011

skins partneři

Jednička na trhu s kompresními sportovními oděvy značka SKINS oznámila posílení své distribuční sítě o dva nové výhradní dodavatele: Svea Sport Fashion pro Švédsko a 3R Boost s.r.o. pro Českou republiku a Slovensko.

Matz Bachmann, vrchní manažer pro mezinárodní distribuci SKINS, k tomu řekl: "Společnost SKINS je nadšená ze spolupráce s novými partnery - Svea Sport Fashion i 3R Boost s.r.o. jsou na svých trzích zaběhnuté společnosti s dobrou sítí prodejců. Jsme přesvědčeni, že spolupráce se SKINS bude přínosem pro jejich portfolio. Obě společnosti uvedou produkty SKINS z řady 200 s odhodláním dodávat na trh moderní kompresní sportovní oděvy pro muže i ženy, které byly vyvinuty za použití nejmodernějších vědeckých postupů a které zaujmou širokou skupinu zákazníků."

Tito partneři jsou posledním rozšířením distribuční sítě SKINS na evropském trhu. Vedle nově přidaných trhů má společnost SKINS zastoupení ještě v Rakousku, Belgii, Finsku, Francii, Německu, Norsku, Slovinsku, Španělsku, Švýcarsku, Nizozemí a Británii.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info