Je prokázáno, že mi SKINS skutečně pomůžou?

Pozitivní vlivy oděvů SKINS na sportovní výkon a regeneraci i přínos v běžném životě byly plně prokázány jak našimi vlastními výzkumy, tak i externími odborníky včetně sportovních fyzioterapeutů a specialistů na cévní onemocnění. Produkty SKINS jsou jedinými kompresními a terapeutickými oděvy, u kterých probíhá nezávislé testování.

Pokusy prováděné ve spolupráci s profesionálními sportovci ukázaly, že technologie BioAcceleration Technology™ výrazně omezuje nadměrnou tvorbu kyseliny mléčné ve svalech v okamžicích po náročném výkonu. Díky tomu se množství kyseliny mléčné rychleji vrátí do běžných hodnot a je minimalizováno riziko svalové horečky.

Pro více informací o testování našich produktů navštivte sekci věnovanou výzkumu a vědě.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení