Skins RY400 Womens Long Tights Black

Skins RY400 Womens Long Tights  Black

NOVINKA

REGENERACE - kompresní kalhoty pro regenerační fázi a dlouhé cesty autem i letadlem

2990 Kč s DPH

Katalogové číslo: ZB99480019001

Dostupnost: Vyprodáno

Výrobce: SKINS

Tabulka velikostí

Regenerace je důležitou součástí vašeho výkonu. Rychlé zotavení znamená, že se budete cítit skvěle, může častěji sportovat a dosáhnout lepších výsledků.

Řada RY400 byla vyvinuta s přihlédnutím k tomu, že potřebná míra komprese pro aktivní výkona a pro regeneraci se výrazně liší.

Zapomeňte na masáže, dlouhé koupele a sáčky s ledem.  Jednoduše si po výkonu oblékněte RY400. Dodáte svýn svalům vice kyslíku a tím snížíte svalové napětí i svalovou bolest urychlíte tak přirozený průběh regenerace.

K dosažení nejlepších výsledků doporučujeme použít RY400 kalhoty po dobu nejméně 3 hodin.

400fit střih zaručuje maximální pohodlí, takže je možné kalhoty dokonce nosit během spánku a tím urychlit přirozený proces obnovy vašeho těla.

Cestujeme s RY400
RY400 kalhoty jsou rovněž určeny k nošení v době, kdy se aktivně nepohybujete, jako jsou například dlouhé cesty letadlem, ale i autem nebo při sedavém zaměstnání. Díky tomu, že na spodní polovinu těla aplikují stupňovanou kompresi, zajistí i během dlouhého sezení správnou činnost krevního oběhu a minimalizují tvorbu otoků a dehydrataci. Kalhoty jsou velice pohodlné, takže si je neváhejte natáhnout pod vaše běžné oblečení před vaší další cestou a nechte si je na sobě i nějaký čas poté, co dorazíte na místo. Budete překvapeni, o kolik lépe se bude po takovéto cestě cítit.

400 fit
3D skenování lidských těl a 400 klíčových bodů na nich bylo použito k vytvoření precizního a pohodlného tvaru oblečení tak, aby byly maximalizovány výhody komprese

Zaměřeno na svaly
Biomechanicky umístěny panely a švy podporují a stabilizují svaly, tím snižují únavu a nebezpečí poranění.

Engineered Gradient Compression  for Passive Recovery
Stupňovaná komprese pro pasivní regeneraci je navržena tak, aby poskytovala správnou úroveň povrchového tlaku a tím napomáhala zrychlení krevního oběhu a lepšímu okysličení svalů – zlepšuje regeneraci po sportovním výkonu.

Warp knit
SKINS kompresní textilie je v osnovní pletenina z mixu přízí a poskytuje přesně kalkulovanou úroveň napětí, které poskytuje řízenou kompresi a vysokou trvanlivost

A-švy
Pružné a ploché A-švy poskytují maximální pohodlí. Tato elegantní konstrukce, vyvinutá speciálně pro technické sportovní oblečení, sedí na vašem těle naplocho a tím eliminuje tření způsobující odřeniny. Zároveň jsou A-švy o 30% odolnější oproti standardním švům a Vaše SKINS oblečení je velmi odolné

Memory MX
Memory MX tkanina utkaná z vysoce pružné přize nemění svůj tvar ani po mnoha použitích. Poskytuje přesnější a cílenou kompresi daným svalovým skupinám a umožňuje ničím neomezený pohyb, díky čemuž se eliminuje riziko zranění po celou dobu pohybu.  A400 kalhoty mají umístěny panely 70DMemory MX přes kolena a Achillovy šlachy pro neomezený přirozený pohyb a 210DMemory MX přes svalové skupiny ITB a TfL, aby se snížilo riziko poranění.

Bez zápachu
Trvalá antimikrobiální iontová úprava absorbuje jakýkoliv zápach. Tyto funkce jsou zabudovány do všech našich tkaniny, takže nemohou být odstraněny praním.

50+ UV ochrana
SKINS doložená  50 + ochrana proti UV záření.

 

 

 

 

 

 

 

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info