Skins S400 Xwarm Mens 3/4 Tights Black - pouze vel. "L"

Skins S400 Xwarm Mens 3/4 Tights Black - pouze vel. "L"

VÝPRODEJ POSLEDNÍ KUS

EXTRA TEPLÉ - Pánské zimní teplé 3/4 kompresní kalhoty pro profesionální i amatérské sportovce se středně vysokými nároky na výkon - THERMAL

999 Kč s DPH

2190 Kč s DPH Sleva 1191 Kč

Katalogové číslo: B75001020

Dostupnost: Vyprodáno

Zobrazit tabulku velikosti

Lyžujte déle, běhejte dále, zůstaňte v teple

Řada X-Warm Vás ochrání i při velmi nízkých teplotách!

THERMAL
Dynamicky stupňovaná komprese
Skvěle padnou – vytvarováno podle 400 klíčových bodů na těle
Za každých okolností vás udrží v teple a suchu, navíc bez jakéhokoliv nepříjemného zápachu
Vysoce pružná paměťová tkanina Memory MX
Technologie funkčního oblečení: SKINdry, SKINtemp, SKINUVblock
Stabilizace a podpora svalů během pohybových aktivit
Silikon na vnitřní straně pasu drží kalhoty zabraňuje sklouzávání kalhot
Nízko posazený pas - menší objem textilu pod svrchním lyžařským oblečením
Ergonomicky tvarovaný rozkrok pro větší komfort
Kloubové rukávy a kolena pro větší komfort

Co by byla zima bez zábavy na černé sjezdovce? Věřte nám, je to ještě víc vzrušující, když nejste „nabalení jak pumpa", není vám zima a nic vás nebolí. Nosit správnou základní vrstvu znamená změnu, kterou tam venku na sjezdovce opravdu poznáte – takže nová řada Skins S400 je opravdu skvělá novinka.

Od roku 2009 je SKINS partnerem Rakouské lyžařské federace a od té doby poskytuje kompresní výstroj pro rakouský reprezentační tým skokanů na lyžích. Tento tým si předsevzal rázně zatočit se vším, co stojí v jejich cestě k olympijské slávě a k úspěchům na mistrovstvích světa. Jejich tajnou zbraní je all-in-one výstroj, speciálně vyrobená firmou SKINS, a právě tento výrobek byl inspirací pro naši řadu S400.

Výstroj řady S400 přináší více kyslíku do svalů pro lepší výkonnost a méně svalové bolesti. Švy a panely jsou umístěny tak, aby poskytovaly podporu a stabilitu vašim svalům a zmenšovaly tak riziko zranění.

Dopřejte svým svalům optimální teplotu i v mrazu! Řada výrobků S400 je vyrobena z vědci navržené vyspělé tkaniny, vyvinuté pro SKINS tak, aby vás na sjezdovkách udržela ve správné teplotě, bez přehřívání. Jde o směs polyamidu a elastanu, která kombinuje vysokou odolnost proti oděru a žmolkování s vynikající prodyšností, zároveň jde o materiál velmi měkký a příjemný na nošení. Počesávaná vnitřní strana pomáhá vracet tělesnou teplotu zpět tělu v chladnějších teplotách. Elastanová složka zajišťuje skvělou flexibilitu látky umožňující optimální kompresi a ničím neomezovaný pohyb.

Více kyslíku do vašich svalů

Systém stupňované komprese napomáhá k povzbuzení činnosti krevního oběhu, zvýšení přísunu kyslíku do namáhaných svalů a podpoření vaší výkonnosti, rychlosti i výdrže.

Rychlejší regenerace

Snížení vibrací svalů a zrychlení odplavování kyseliny mléčné znamená méně únavy svalů další den.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info