Skins Snow Thermal Womens Black/Silver Top

Skins Snow Thermal  Womens Black/Silver Top

Dámské zimní teplé kompresní triko s dlouhým rukávem pro profesionální i amatérské sportovce se středně vysokými nároky na výkon

2190 Kč s DPH

Katalogové číslo: B25021015

Dostupnost: Vyprodáno

Výrobce: SKINS

Zobrazit tabulku velikosti

Lyžujte déle, běhejte dále, zůstaňte v teple

THERMAL
Dynamicky stupňovaná komprese
Skvěle padne
Za každých okolností vás udrží v teple a suchu, navíc bez jakéhokoliv nepříjemného zápachu
Technologie funkčního oblečení: SKINdry, SKINtemp, SKINUVblock
Stabilizace a podpora svalů během pohybových aktivit
Velmi měkký a na nošení příjemný materiál: jde o směs polyamidu a elastanu, která kombinuje vysokou odolnost proti oděru a žmolkování s vynikající prodyšností, zároveň jde o materiál velmi měkký a příjemný na nošení. Počesávaná vnitřní strana pomáhá vracet tělesnou teplotu zpět tělu v chladnějších teplotách. Elastanová složka zajišťuje skvělou flexibilitu látky umožňující optimální kompresi a ničím neomezovaný pohyb.

Od roku 2009 je SKINS partnerem Rakouské lyžařské federace a od té doby poskytuje kompresní výstroj pro rakouský reprezentační tým skokanů na lyžích. Tento tým si předsevzal rázně zatočit se vším, co stojí v jejich cestě k olympijské slávě a k úspěchům na mistrovstvích světa.

Výstroj řady Snow přináší více kyslíku do svalů pro lepší výkonnost a méně svalové bolesti. Švy a panely jsou umístěny tak, aby poskytovaly podporu a stabilitu vašim svalům a zmenšovaly tak riziko zranění.

Více kyslíku do vašich svalů

Systém stupňované komprese napomáhá k povzbuzení činnosti krevního oběhu, zvýšení přísunu kyslíku do namáhaných svalů a podpoření vaší výkonnosti, rychlosti i výdrže.

Rychlejší regenerace

Snížení vibrací svalů a zrychlení odplavování kyseliny mléčné znamená méně únavy svalů další den.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info