Skins TRI 400 Mens Black/Red Sleeveless Suit

Skins TRI 400 Mens Black/Red Sleeveless Suit

Kompresní oblek pro triathlon s předním zipem – pro muže

4790 Kč s DPH

Katalogové číslo: T50024063

Dostupnost: Vyprodáno

Výrobce: SKINS

 Zobrazit tabulku velikosti [PDF, 2,5MB]

Nelimitovaná volnost pohybu díky Memory MX panelu umístěnému podél páteře

  • Lehce klouže vodou tepelně upravovaná TRI400 tkanina minimalizuje odpor vody
  • Maximální pohodlí a ochrana v sedle s TRI400 chamois
  • Rychlejší běh díky tření omezujícím carbonovým panelům mezi stehny

Komfortní střih pro plavání, cyklistiku I běh – vytvarováno podle 3D skenování 400 klíčových bodů na těle

Plavání: panely strategicky umístěné TRI400 tkaniny minimalizují aerodynamický odpor a pomůžou Vám poznat svůj plavecký potenciál.

Kolo: ultralehká TRI400 Elastic Interface® Technology chamois designována speciálně pro triathlonisty, kteří požadují maximální comfort a výkon

Běh: dynamická gradientní komprese vylepšuje Váš krevní oběh a přináší vice kyslíku do Vašich svalů

Strategicky, mezi stehny, umístěné panely tkaniny opatřené uhlíkem zabraňují odřeninám a zajišťují větší pohodlí a vyšší výkon v závěrečné fázi vašeho závodu. Ploché švy snižují odpor vody, zajišťují optimální kompresi, ochranu svalů a vyšší comfort.

Ultralehká chamois používá TRI400 Elastic Interface® Technology a je designována speciálně pro potřeby triathlonu. Vysoká hustota pěny poskytuje maximální ochranu, všesměrově pružná vložka se roztahuje a smršťuje podle vykonávaného pohybu, což minimalizuje tření při šlapání. Povrch s texturou je velmi pohodlný a u umožňuje maximální odvod vlhkosti.

Mezi další vlastnosti patří poloautomatický zámek předního zipu pro lepší regulaci teploty, olemované zipy pro větší comfort a dvě kapsičky s překrytím.

Technologie:

Technologie 400

400fit
Maximálně pohodlné střihy, naprostá přesnost, cílená dynamicky stupňovaná komprese a větší nabídka velikostí pro různé výšky (u mužů) a každý typ postavy (u žen).

UV ochrana 50+
Společnost SKINS je původem z Austrálie, takže věřte, že o námaze na prudkém slunci něco víme. Všechny naše tkaniny mají UV ochranu 50+, a tak můžete vyrazit ven a trénovat více než kdy jindy, aniž byste se na prudkém slunci museli bát o svou pokožku.

Dynamicky stupňovaná komprese
Do namáhaných svalů dodá více kyslíku a urychlí odbourávání kyseliny mléčné - to znamená více síly a kratší čas pro regeneraci.

Tkanina Memory MX
Tkanina Memory MX obsahuje unikátní vysoce pružné elastomerické vlákno, které se vždy vrátí do původního tvaru bez ohledu na to, jak moc bylo předtím nataženo.

Regulace vlhkosti
Všechny tkaniny SKINS vás udrží v suchu, protože jsou vysoce savé a výborně odvádějí pot - vlhkost je vedená pryč od pokožky, díky čemuž zůstanete v suchu a pohodlí.

Zacíleno na svaly
Oděvy SKINS jedinečným způsobem obepínají svaly a poskytují podporu klíčovým svalovým skupinám, čímž omezují zbytečné svalové tření - to znamená méně poškození měkkých tkání a menší svalovou únavu.

Už žádný nepříjemný odér, zápach, smrad ani puch
Trvalé antimikrobiální složky pohlcují pachové látky, díky čemuž zamezují množení bakterií a vzniku zápachu tak často spojovaného s elastickými sportovními oděvy. Jelikož jsou tyto složky přímo součástí tkaniny, jsou trvalé a nikdy se neoperou.

Warp Knit
Materiály užité na produktech SKINS jsou speciálně tkané metodou warp knit (osnovní pletení) ze složených vláken té nejvyšší kvality, čímž je dosaženo jejich maximální funkčnosti. Takto tkaný materiál není přirozeně elastický - specifické stupně elasticity a tím i dokonale kontrolovaná míra komprese jsou zajištěny až přidáním příměsi spandexu.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info